להקה ייצוגית

 

הלהקה מיועדת לכיתות יא'-יב', וכניסתן תלויה ברמתן המקצועית אשר נקבעת ע"י מורי הסטודיו המקצועיים.

להקת המחול הייצוגית של הסטודיו-להקת ריפלקס מייצגת את הסטודיו בתחרויות, פסטיבלים ומופעים שונים. נחשבת ללהקה בעלת הרמה הגבוהה ביותר בכלל התחומים בסטודיו. הבנות שרוקדות בלהקה הייצוגית מתחייבות לרקוד 4 פעמים בשבוע על מנת לשפר את יכולותיהן הביצועית והמקצועית.

 

בנוסף, לבנות בגילאים אלה יש אפשרות לקחת חלק בשיעורים הפתוחים-בהם אין התחייבות למספר פעמים בשבוע.

 

הסגנונות מהן יש לבחור -

ג'אז-סגנון קצבי ועכשווי. פיתוח עבודת רגליים וידיים עם דגש על התייחסות לקצב, עבודה על גמישות, יציבה, התייחסות למרחב האישי/הקבוצתי, פיתוח יצירתיות, שיפור הזיכרון החזותי והדימוי העצמי.

השיעור מתקיים בימי שני בסטודיו בעירוני ב' בין השעות 20:45-22:15 ללהקה הייצוגית, ובימי שני בסטודיו בעירוני ב' בין השעות 19:30-20:45 שיעור פתוח עם דליה(כיתות יא'-יב').

 

בלט קלאסי- פיתוח ולימוד של מונחי הסגנון הבסיסיים והמתקדמים המשמשים כבסיס לכל רקדן. טכניקת הבלט הקלאסי הינה בסיס לכל טכניקות הריקוד. דגש על טיפוח היציבה, שליטה בגוף, עבודה על גמישות וטכניקה בסיסית. כמו כן שיפור הדימוי העצמי.

השיעור מתקיים בימי רביעי בסטודיו בעירוני ב' בין השעות 18:00-19:30 (כיתות י'-יב')/ 19:30-21:00 (תלוי רמה).

 

היפ הופ- סגנון המגיע מתרבות הרחוב הפופולארי בארה"ב. ההיפ-הופ משלב בתוכו ברייק, פאנק, אולד סקול והאר אנד בי.  ההיפ הופ מחנך לשליטה מלאה על הגוף, שיעור קצבי וסוחף המשלב צלילי מוסיקה קצבית עם אנרגיות מחשמלות. בשנים האחרונות צובר ההיפ הופ תאוצה רבה וניתן לראות כיום רקדנים מובילים במיטב ההפקות.

השיעור מתקיים בימי חמישי בסטודיו בקייזר בין השעות 19:00-20:00 ( היפ הופ פתוח כיתות ט'-יב' ) עם ליאן, בימי חמישי בסטודיו בעירוני ב' בין השעות 17:00-18:00 (היפ הופ פתוח כיתות ט'-יב') עם דור.

 

מחול מודרני- בעיקרו מבוסס על זרימת הגוף במרחב, תוך כדי עבודה על טכניקה של גמישות, כוח וטיפוח היציבה. שבירת המקובל מבחינה תנועתית וכן הבעה אישית פעילה מאוד של הרקדנים, עד לכדי מיצוי כל היכולות והאפשרויות הגופניות.

השיעור מתקיים בימי ראשון בסטודיו בעירוני ב' בין השעות 19:00-20:30 ( כיתות י'-יב') עם עדי.

 

053-9419441

053-9419441