להקה א'-ו'

 

כיתות א'-ב'

 

החל מגיל זה יש אפשרות לבחור סגנון אחד או לשלב מספר סגנונות, כאשר כל סגנון נלמד פעם בשבוע ואז יש אפשרות לשלב ביותר מסגנון אחד במהלך השבוע.ג'אז- סגנון קיצבי ועכשווי. פיתוח עבודת רגליים וידיים עם דגש על התייחסות לקצב, עבודה על גמישות, יציבה, התייחסות למרחב האישי / קבוצתי, שיפור הזיכרון החזותי, שיפור הדימוי העצמי.

החוג יתקיים ביום שני בין השעות 17:45-18:45 בסטודיו בקייזר עם נירית. ניתן להגיע לשיעור ניסיון.

היפ-הופ (החל מכיתה ב'): סגנון המגיע מתרבות הרחוב בארה"ב. ההיפ-הופ משלב בתוכו ברייק, פאנק, אולד סקול והאר אנד בי. ההיפ הופ מחנך לשליטה מלאה על הגוף, בד"כ לצלילי מוסיקה קצבית על אנרגיות מחשמלות. בשנים האחרונות צובר ההיפ הופ תאוצה רבה וניתן לראות כיום רקדנים מובילים במיטב ההפקות.

החוג יתקיים בימי ראשון בין השעות 17:00-18:00 בסטודיו באולם ספורט קייזר עם טל אסרף. ניתן להגיע לשיעור ניסיון.

בנוסף, בגילאים אלה ישנה אופציה להצטרף ללהקת היפ הופ צעירים-פרטים נוספים ניתן למצוא באתר.

אקרודראנס- מיזוג בין עולם המחול לעולם האקרובטיקה. שיפור היכולות הטכניות על ידי ביצוע תרגילי כוח, חיזוק, גמישות, שיווי משקל וקאורדינציה.

השיעור יתקיים בימי ד' בין השעות 17:00-18:00 בסטודיו באולם ספורט קייזר עם אביב כוכבי. ניתן להגיע לשיעור ניסיון.

 

כיתות ג'-ד'

 

ג'אז- סגנון קיצבי ועכשווי. פיתוח עבודת רגליים וידיים עם דגש על התייחסות לקצב, עבודה על גמישות, יציבה, התייחסות למרחב האישי / קבוצתי, שיפור הזיכרון החזותי, שיפור הדימוי העצמי.

החוג יתקיים בימי ראשון בין השעות 18:00-19:00 בסטודיו באולם ספורט עירוני ב' עם נירית ו/או בימי שני בין השעות 16:00-17:00 בסטודיו באולם הספורט קייזר עם נירית. ניתן להגיע לשיעור ניסיון.

בלט קלאסי- פיתוח ולימוד של מונחי הסגנון הבסיסיים והמתקדמים המשמשים כבסיס לכל רקדן. דגש על טיפוח היציבה, שיפור הדימוי העצמי, עבודה על גמישות וטכניקה בסיסית.

החוג יתקיים בימי רביעי בין השעות 17:00-18:00 ( כיתות ד'-ו') בסטודיו באולם ספורט עירוני ב' עם אנסטסיה או בימי שלישי בין השעות 17:15-18:15 (כיתות ג'-ו') באולם ספורט קייזר עם אנסטסיה. ניתן להגיע לשיעור ניסיון.

היפ-הופ (כיתות ב',ג',ד')- סגנון המגיע מתרבות הרחוב בארה"ב. ההיפ-הופ משלב בתוכו ברייק,פאנק,אולד סקול והאר אנד בי.  ההיפ הופ מחנך לשליטה מלאה על הגוף, בד"כ לצלילי מוסיקה קיצבית על אנרגיות מחשמלות. בשנים האחרונות צובר ההיפ הופ תאוצה רבה וניתן לראות כיום רקדנים מובילים במיטב ההפקות.החוג יתקיים ביום ראשון בין השעות 17:00-18:00 בסטודיו בקייזר עם טל אסרף. ניתן להגיע לשיעור ניסיוןבנוסף, בגילאים אלה ישנה אופציה להצטרף ללהקת היפ הופ צעירים-פרטים נוספים ניתן למצוא באתר.

אקרודראנס- מיזוג בין עולם המחול לעולם האקרובטיקה. שיפור היכולות הטכניות על ידי ביצוע תרגילי כוח, חיזוק, גמישות, שיווי משקל וקאורדינציה. השיעור יתקיים בימי ד' בין השעות 17:00-18:00 (כיתות א'-ג') או בין השעות 18:00-19:00 (כיתות ד'-ז') בסטודיו באולם ספורט קייזר עם אביב כוכבי. ניתן להגיע לשיעור ניסיון.

 

כיתות ה'-ו'

 

ג'אז- סגנון קיצבי ועכשווי. פיתוח עבודת רגליים וידיים עם דגש על התייחסות לקצב, עבודה על גמישות, יציבה, התייחסות למרחב האישי / קבוצתי, שיפור הזיכרון החזותי, שיפור הדימוי העצמי.החוג יתקיים בימי ראשון בין השעות 19:00-20:00 בסטודיו באולם ספורט עירוני ב' עם נירית ו/או בימי שני בין השעות 18:45-19:45 באולם ספורט קייזר עם עדי בן שושן.

ניתן להגיע לשיעור ניסיון.בלט קלאסי- פיתוח ולימוד של מונחי הסגנון הבסיסיים והמתקדמים המשמשים כבסיס לכל רקדן. דגש על טיפוח היציבה, שיפור הדימוי העצמי, עבודה על גמישות וטכניקה בסיסית.

החוג יתקיים בימי רביעי בין השעות 17:00-18:00 ( כיתות ד',ה',ו') בסטודיו באולם ספורט עירוני ב' עם אנסטסיה או בימי שלישי בין השעות 17:15-18:15 (כיתות ג',ד',ה') באולם ספורט קייזר עם אנסטסיה. ניתן להגיע לשיעור ניסיון.

היפ-הופ- סגנון המגיע מתרבות הרחוב בארה"ב. ההיפ-הופ משלב בתוכו ברייק, פאנק, אולד סקול והאר אנד בי.  ההיפ הופ מחנך לשליטה מלאה על הגוף, בד"כ לצלילי מוסיקה קיצבית על אנרגיות מחשמלות. בשנים האחרונות צובר ההיפ הופ תאוצה רבה וניתן לראות כיום רקדנים מובילים במיטב ההפקות.

החוג יתקיים בימי ראשון בין השעות 18:00-19:90 בסטודיו בקייזר עם טל אסרף , ו/או בימי שישי בין השעות  12:00-13:00 בסטודיו שבאולם הספורט של עירוני ב' עם טל אסרף.

ניתן להגיע לשיעור ניסיון.

בנוסף, בגילאים אלה ישנה אופציה להצטרף ללהקת היפ הופ צעירים-פרטים נוספים ניתן למצוא באתר מחול מודרני-בעיקרו מבוסס על זרימת הגוף במרחב, תוך כדי עבודה על טכניקה של גמישות, כוח וטיפוח היציבה.

שבירת המקובל מבחינה תנועתית וכן הבעה אישית פעילה מאוד של הרקדנים, עד לכדי מיצוי כל היכולות והאפשרויות הגופניות. 

החוג יתקיים בימי חמישי בין השעות 16:00-17:00 בסטודיו שבאולם הספורט שבעירוני ב' עם מירב דגן. ניתן להגיע לשיעור ניסיון

אקרודראנס- מיזוג בין עולם המחול לעולם האקרובטיקה. שיפור היכולות הטכניות על ידי ביצוע תרגילי כוח, חיזוק, גמישות, שיווי משקל וקאורדינציה. השיעור יתקיים בימי ד' בין השעות  18:00-19:00 (כיתות ד'-ז') בסטודיו באולם ספורט קייזר עם אביב כוכבי. ניתן להגיע לשיעור ניסיון.

 

053-9419441

053-9419441

נירית דאנס | נירית Dance | בית ספר לריקוד במודיעין | סטודיו למחול במודיעין | סטודיו לריקוד במודיעין

נירית דאנס | נחל הירמוך 1, מודיעין | עמק זבולון 5, מודיעין

053-9419441